RSS

Google Adsense Onay Teknikleri

29 Jan

Google Adsense Onay TeknikleriAdsense Farkı
Google Adsense diğer hiçbir reklam şirketinde görmediğiniz titizlik; yayıncı ve yayımcı anlayışı ile diğer reklam şirketlerinden daha çok kazanan ve kazandıran bir reklam uygulama servisi.

Google Adsense başvurmak için Gmail hesabınız ile sitenizin olması yeterli; bu site telif hakkı taşıyan ve 18+ site ile uygunsuz bir site olmaması lazım (bakınız Google Adsense Kuralları).
Google Adsense Başvuru
Başvuru sayfasına gitmek için Tıklayınız. Burada Gmail hesabınızla oturum açıp başvur bölümüne tıklamanız normalde yeterli; site adresi ile kişisel bilgiler ve banka bilgileri eklemeniz de gerekir.

Adsense Onayı İçin
Eğer varsa domain adınız ve hostunuz WordPress sitesi kurun; örneğin WordPress bilim sitesi; içerisine 7-12 adet yazı ekleyin ve hem yan sütunlar hem ana sayfa hem de site banneri ile footer vs boş olmasın; blogger kullanıyorsanız aynı şekilde 15-25 adet yazı ekleyin ve mümkünse 3 sütunlu premium temalardan birini seçerek başvuru yapın.

Kısaca başvuru için siteniz uygunsuz olmasın; boş gözükmesin; göze hitap eden dolu ve genel bilgi veren site ile başvurmanız yararınızadır; bu şekilde onaylanabilirsiniz.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on January 29, 2013 in Google Adsense Onay

 

Tags: , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: